Medinių laiptų, durų ir kitų gaminių gamyba ir montavimas.

Laiptai: kas svarbiausia juos projektuojant ir įrengiant?

Laiptai – svarbus namų interjero elementas, sujungiantis du ar daugiau aukštų. UAB „Medritas“ šiuo metu gamina maksimaliai patogius gaminius, skirtus kasdieniam naudojimui. Kokybė įrengiant laiptus yra labai svarbi, nes laiptai turi tarnauti bent kelis dešimtmečius. Taip pat labai svarbi meistrų patirtis, išmanymas: tik tokie specialistai darbus gali atlikti kokybiškai. „Medrito“ darbuotojai visada pasiruošę patarti Jums, atvykti į Jūsų namus ir pasiūlyti tinkamiausius sprendimus.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi laiptus?

Nemažai architektų daro klaidą – drauge su namo projektu neparengia išsamaus laiptų projekto, o tik nupiešia simbolį, reiškiantį laiptus. Jau vėliau, renkantis ir projektuojant patinkančius laiptus, gali iškilti problemų, nes laiptai jiems numatytoje vietoje tiesiog nebetilps. Laiptų projektavimą taip pat svarbu patikėti specialistui.

Ypač atidžiai reikėtų rinktis laiptus, kurių pagrindas – metalinis, o pakopos gaminamos iš medienos. Dažniausiai pagrindo suvirinimo defektai, nevienodi atstumai ima matytis tik tvirtinant pakopas, o tada defektus paslėpti jau kur kas sunkiau ir pagrindą tenka perdaryti iš naujo. Gaminant bet kokius laiptus, būtinas preciziškumas: kai laiptų pakopos išdėliojamos vienodu atstumu, laiptai tampa saugesni ir patogesni.

Saugumo ypač reikėtų paisyti, jei laiptais laipios maži vaikai, seni žmonės, gyvūnai. Tuomet verta pagalvoti ne tik apie horizontalius, bet ir apie vertikalius turėklus su kuo mažesniais tarpeliais.

Laiptų kokybei labai svarbi mediena: jie turėtų būti gaminami iš tvirtos, kietos, gerai išdžiovintos žaliavos. Tvirtumo prasme geresniais laikomi laiptai, suklijuoti iš atskirų medienos tašelių, o ne iš vientiso medžio masyvo.

Jei norite pasikonsultuoti ar užsisakyti laiptus – nedvejodami su mumis susisiekite!

Kontaktai

UAB “Medritas”
Tinklų g. 27, Panevėžys, LT-5400
Įm. k. 6866552
Tel. / Faks.: 8(45) 581034;
Mob. +37069800020;

Rytis Riauba