Medinių laiptų, durų ir kitų gaminių gamyba ir montavimas.

Durų gamyba, kaip ji vykdoma?

Svarbiausi etapai durų gamyboje, tai tinkamas žaliavos parinkimas ir paruošimas.

Šiuo metų medienos rinka Europoje ir ypač Lietuvoje labai suaktyvėjo, pakilo medienos kainos ir sukatyvėjo prekyba, kokia pasekoje medienos pirkimo procesas buvo apsunkintas.

Norint įsigyti medienos rąstus Lietuvoje, būtina dalyvauti valstybės rengiamuose aukcionuose ir būti patikima, savo varda turinčia įmone, privatūs asmenys aukcionuose dalyvauti negali.

Taigi visi smulkieji gamintojai, pavieniai gamintojai patys tiesiogiai medienos neperka, ją perka jau išdžiovinta ir supjautą į lentas. Perkant jau paruoštą žaliavą niekada negali būti garantuotas kaip tinkamai ji buvo ruošiama, kadangi pardavimui ruošiama žaliava niekada nebūna tokia kokybiška.

Taigi, ar paprastas, nedielis ar savadarbis gamybininkas investuos tiek pinigų vien tik žaliavos paruošimui? Žinoma ne, todėl jo kokybė ir kenčia, todėl išauga arba atvirkščiai smarkiai krenta kaina, nes gaminys jau yra visai kitos kategorijos.

UAB Medritas – dalyvaujame aukcionuose, patys perkame rąstus, juos vežame, tuomet pjauname, džioviname pramoninėse kompiuterizuotose džiovyklose ir tik tuomet prasideda antrasis gamybos etapas. Didžiuojamės turėdami pilną gamybinę bazę ir galėdami pasiūlyti pačia aukščiausią gaminių kokybė!

Kontaktai

UAB “Medritas”
Tinklų g. 27, Panevėžys, LT-5400
Įm. k. 6866552
Tel. / Faks.: 8(45) 581034;
Mob. +37069800020;

Rytis Riauba